CMENTARZ PARAFIALNY

Cmentarz Parafialny na Koszyckim Wzgórzu został założony w 1994 r., a 20 lat później przeszedł rozbudowę, wskutek której znacznie powiększyła się ilość miejsc na grobowce. Jest przeznaczony wyłącznie dla Parafian, którzy pragną, aby tu kiedyś, po śmierci złożono w grobie ich ciało, i aby stąd powstali z martwych, gdy Chrystus Pan powtórnie objawi się na końcu czasów.
Cmentarzem zarządza obecnie Parafialna Rada Ekonomiczna, a o kwestie przydzielania miejsc troszczy się z jej ramienia Ksiądz Proboszcz.

Aby zapewnić sobie miejsce na grobowiec, należy pobrać poniższy wniosek, wypełnić i osobiście lub przez upoważnioną osobę złożyć u Księdza Proboszcza:

Gdy pozostaje na tym świecie już tylko jeden dysponent, zaleca się, by złożyć prośbę o dopisanie współdysponentów, korzystając z poniższego wzoru:

Szczegółowych informacji można zasięgnąć w kancelarii parafialnej.